2 Mart 2013 Cumartesi

Dünyanın En Büyük Penisi

Amerikalı Jonah Falcon durdurma ile dünyanın en büyük penisi adam. " Tipik olarak, penis büyüklüğü, 24 cm ereksiyon New York'ta 34 cm Jonah Falcon 29 Temmuz 1970 kadar ulaşır, Brooklyn'de doğdu. Bilim ve 1988 yılında liseden mezun oldu. Buna ek olarak, cinsel yönelim biseksüel olduğu iddia edilir.

Dergi ve TV kanalı HBO belgesel adını annesi, Rolling Stone Dergisi, birlikte yaşıyor Jonah Falcon, 39, bu, ancak anlık ünlü düzgün bir iş bulamadığını söylüyor.

Jonah Falcon web sitesinde, video oyunları bir eleştirmen, bu sürdürülebilir bir iş değildir ve ekonomik kriz çok zorluyordu dile getirdi. Çalışma ile Jonah Falcon porno endüstrisinin bir sürü sunuyor ve bu sektörde çalışmak için sıcak bakmıyor ciddiye alınmaz, aksi takdirde kimse çalıştığını söyledi.

Onlar en savunmasız aşiret erkeğin penisinin olan konulardan biri. Madde getirmek için hayatları boyunca psikolojik sorunları küçük penis ile Erkekler hayatlarında büyük zorluklar içerir. Kendileri ve hizmet eşleri mutsuz mutsuzluk.

Cinsellikle ilgili çoğu bölgeniz hakkında bilgi arıyorsanız ve Türk erkeklerinin en önemli konulardan biri penis büyütme konusunda idi. Genel, bu alanda rekabetin yüksek bir düzeyde. Adeta birbirleriyle yarışan erkek gizli en büyük penise sahip olabilmek için. Modern tıbbın az sayıda alternatif tıp oldukça yoğun talep olduğunu bu konuya Link.

Genel olarak, uygulama erkekler için utangaçlık dolayı çok büyük öneme sahiptir gizli kalır. Biz bu konuda hassasiyet gösteren, ürün satın, biz bir gizem olarak kalmaya karar verdik. Penis büyütme söz değil, oldukça riskli bir ameliyat ve ameliyat. Süreç çok acı ve cinsellik çalışma uzağa uzun süre dikkat etmek kalır. V-pills penis büyütücü hap ve cinsiyet istediğiniz gibi hayatınızı devam etmesine izin asla bir zarar vermez. Her geçen gün performans artar, penisin gün artıyor gün yaşayacaksınız.

http://www.penisuzatıcı.com/dunyanin-en-buyuk-penisi.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder